Nebankové pôžičky

Nebankové pôžičky

Poskytovatelia pôžičiek sa delia na dve skupiny – nebankový sektor a bankový sektor. Medzi bankových poskytovateľov pôžičiek patria banky. Ich úrokové sadzby sú zväčša pomerne nízke, avšak vybavenie pôžičky je trochu náročnejšie. Banky nepožičajú peniaze hocikomu, chcú od Vás rôzne dokladovania príjmu, kontrolujú či nemáte zápis v registri, niekedy od Vás môžu požadovať aj ručiteľa. A dokonca sa stáva, že aj keď splníte všetky potrebné podmienky, tak Vám pôžičku nakoniec aj tak neposkytnú.

Váš problém môže vyriešiť nebankový sektor. Tu treba na úvod poznamenať, že úrokové sadzby sú tu vyššie ako pri bankách, niekde až príliš vysoké. Na druhej strane je ale vybavenie nebankovej pôžičky veľmi jednoduché a rýchle, často sa stáva, že máte peniaze na účte alebo v hotovosti už do 24 hodín od požiadania.

Na tejto stránke nájdete podrobné recenzie všetkých známych poskytovateľov nebankových pôžičiek. Ak sa rozhodnete pre nebankovú pôžičku, odporúčame Vám vybrať niektorú zo spoločností, o ktorých píšeme na našom webe. Medzi nebankovkami sa totiž pohybuje dosť veľké percento podvodníkov, na ktorých si treba dať pozor. Nebankové pôžičky sú dosť nevýhodné.

Ak ste rozhodnutý pre nebankovú pôžičku, môžete skúsiť vyplniť tento nezáväzný formulár. Po jeho odoslaní Vás budú kontaktovať zástupcovia nebankovej spoločnosti Provident a pomôžu Vám vybrať ideálnu pôžičku pre Vás.

Čo by ste si mali pozrieť:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.