Pôžičky Cetelem

Pôžičky Cetelem

Cetelem patrí medzi nebankové spoločnosti, ktoré sa venujú predovšetkým poskytovaniu spotrebiteľských úverov. Veľkou výhodou nebankových pôžičiek je, že ich môže ľahko získať ktokoľvek o ne požiada. K získaniu pôžičky od Cetelem Vám netreba žiadneho ručiteľa a dokonca niekedy ani potvrdenie o vašom príjme. Peniaze si tak môžete užívať už do niekoľkých dní od odoslania žiadosti.

Naj-využívanejšou pôžičkou od spoločnosti Cetelem je pôžička na čokoľvek. Tú získa naozaj každý a je len na Vás na čo ju využijete. Cetelem totiž nežiada od svojich zákazníkov žiadne dokladovanie, ako použili poskytnuté financie. Vašu žiadosť o pôžičku schvália zamestnanci online a to už do niekoľkých hodín.

Poplatky za vybavenie pôžičky sú nulové a dokonca Cetelem vykonáva aj poistenie schopnosti splácať úver. Maximálna výška pôžičky je až do výšky 17 000 eur, čo je už pekná suma.

Ďalšou výhodnou pôžičkou je aj pôžička na auto. Tieto pôžičky dokonca môžu prefinancovať nielen nové auto, ale i to ojazdené! Tento úver taktiež nevyžaduje žiadneho ručiteľa a nemusíte zložiť žiadnu akontáciu. K vybaveniu pôžičky Vám postačí aj kópia občianskeho preukazu (predná i zadná strana) a výpis z vášho účtu za posledné dva mesiace. Veľkým plusom tejto pôžičky oproti leasingu pre vás je, že auto je od začiatku vaše. Cetelem Vám poskytne peniaze na nové, či ojazdené auto do neuveriteľnej výšky 34 000 eur. Dobu splatnosti si môžete stanoviť vy samy, maximálne na dobu 7 rokov.

Veľkým konkurentom Cetelemu je spoločnosť Provident. Ak Vás zaujíma ponuka tejto spoločnosti, stačí vyplniť nasledovný nezáväzný formulár a čakať na telefonát od obchodných zástupcov Providentu.

Čo by ste si mali pozrieť:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.