Pôžičky Cofidis

Pôžičky Cofidis

Cofidis sa špecializuje na poskytovanie úverov po takmer celej Európe už od roku 1985. Spoločnosť Cofidis disponuje množstvom finančných produktov a služieb, ktoré s tým všetkým súvisia.

Momentálne táto spoločnosť ponúka pomerne výhodnú pôžičku s názvom COFIDIRECTPlus. Táto pôžička je vhodná pre ľudí, ktorých prekvapili neočakávané náklady. Úver je tiež vhodný na ustálenie vášho rozpočtu, či pokrytie určitej sumy pri kúpe motorového vozidla, dovolenky alebo elektrospotrebičov. Peniaze môže získať každý občan Slovenskej republiky, vo veku 18 rokov. Pôžičku môžu dokonca získať aj dôchodcovia a ženy na materskej dovolenke. Vybavenie pôžičky je veľmi ľahké a rýchle. Stačí zavolať na linku Cofidis, teda spojiť sa s finančnými agentmi firmy a dohodnúť sa na podrobnejších informáciách. Vy si zároveň vyberiete aj výšku mesačných splátok v závislosti od sumy peňazí, ktoré chcete čerpať.

Po prípadnom schválení vašej žiadosti o pôžičku, vám Cofidis zašle peniaze v priebehu dvoch dní na váš bankový účet. Navyše ak patríte medzi osvedčených zákazníkov, stačí zavolať jednému z poradcov a peniaze vám budú zaslané aj v priebehu niekoľkých hodín. V prípade, že sa niekedy počas splácania rozhodnete všetky peniaze splatiť, spoločnosti neplatíte vôbec žiadne poplatky. Cofidis taktiež k tejto pôžičke ponúka aj poistenie úveru. Teda ak nebude môcť vôbec splácať peniaze poisťovňa preberie splácanie za Vás.

Čo by ste si mali pozrieť:

Skúsenosti a názory:
4 názory na “Pôžičky Cofidis

 1. Erika Srotova

  Dobry den.Som zena na MD a potrebujem sa opytat ci davate pozicky aj pre takuto kategoriu zien. A co potrebujem na schvalenie vasich sluzieb.
  DAKUJEM ZA KLADNE VYBAVENIE.

 2. Kristína

  Dobrý deň,
  mala som záujem o pôžičku od COFIDIS-u,
  vyplnila som osobné údaje, ale zatiaľ sa
  nikto neozval.
  Môj záujem stále trvá!!!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.