Pôžičky Essox

Pôžičky Essox

Spoločnosť Essox sa pohybuje na slovenskom trhu od roku 2006. Patrí do prestížnej finančnej skupiny Société Générale Group a zameriava sa hlavne na splátkový predaj tovaru, či ojazdených áut v maloobchodnom predaji.

Pôžičky od firmy Essox patria medzi najlepšie a najobľúbenejšie pôžičky vôbec a to vo všetkých vrstvách klientely. Solídne a seriózne jednanie, prilákalo doteraz tisícky zákazníkov, ktorí neváhali a využili služby spoločnosti. Kúpili si tak na splátky všetko, čo potrebovali.

Najvyužívanejšou službou od spoločnosti Essox je takzvaný splátkový predaj. Je to veľmi výhodný spôsob ako kúpiť nové spotrebiče, nábytok, záhradnú techniku, plastové okná, stavebniny, či zakúpiť i dovolenku. Je preto len a len na Vás, čo si za poskytnuté peniaze kúpite. Nákup na splátky môžu využiť všetky fyzické i právnické osoby, dokonca aj mestá a obce. Zákazník si sám môže zvoliť spôsob splácania a taktiež dobu mesačného splácania – maximálne však 72 mesiacov. Využiť môže taktiež mnoho výhod, ktoré splátková pôžička zahrňuje. Essox požičiava peniaze už od 100 eur až do výšky 15 000 eur. Pri žiadosti o pôžičku nepotrebujete žiadneho ručiteľa a na vybavenie pôžičky Vám stačí doklad totožnosti (niekedy aj dva), doklad na overenie adresy (faktúra za plyn) a potvrdenie o výške vášho príjmu.

Essox ďalej taktiež poskytuje spotrebiteľské úvery na ojazdené automobily. Túto pôžičku je možné využiť na všetky motorové vozidlá s hmotnosťou do 3,5 tony. Jednou z podmienok je, aby mal klient stabilný preukázateľný príjem a bol schopný plniť svoje záväzky. Priamo na mieste kúpi vozidla, si klient vyberie výšku mesačnej splátky, dĺžku splácania a aj výšku priamej platby. Navyše je tu aj možnosť využiť službu havarijného poistenia.

Ak sa Vám nepozdáva ponuka Essoxu, môžete využiť ponuku iných nebankových subjektov – sem zaraďujeme napríklad Provident, čo je veľmi známy a spoľahlivý poskytovateľ pôžičiek. Zažiadať o Provident pôžičku môžete priamo online, stačí len vyplniť túto nezáväznú žiadosť a odoslať ju. Následne Vás bude kontaktovať zástupca Providentu, ktorí Vám pomôže vybrať si správne.

Čo by ste si mali pozrieť:

Skúsenosti a názory:
4 názory na “Pôžičky Essox

  1. Eva Sedláčková

    Dobrý deň,
    rada by som pracovala pre Vašu spoločnosť ako obchodný – finančný agent. Mám skúsenosti s úvermi. Prosím Vás napíšte mi odpoveď. Ďakujem. S pozdravom Sedláčková

  2. Radoslav

    Dobry den,mam zaujem o pozicku v providente uz mam par € mi tam chyba chcel by som provident vyplatit a mat tuto jednu Dakujem

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.