Pôžičky Home Credit

Pôžičky Home Credit

Na slovenskom finančnom trhu pôsobia dve skupiny bankových alebo nebankových spoločností. Jednou skupinu tvoria úspešné spoločnosti, ktorým sa darí a na druhej strane sú tie, ktoré po pár rokoch musia ukončiť svoju činnosť, kvôli poklesom záujemcov o pôžičky. Spoločnosť Home Credit sa dlhodobo úspešne drží na vrchole tej úspešnej skupiny. Pomaly sa rozrastá po celej Európe, veď okrem Slovenska má pobočky aj v susednom Česku, ale i v Rusku a Kazachstane.

Home Credit si spravila dobré meno najmä vďaka svojím výhodným pôžičkám. Najznámejším produktom od Home Credit je však spotrebiteľský úver. Peniaze si vybavíte jednoducho priamo v predajni a domov si tak môžete okamžite odniesť váš nový elektrospotrebič alebo iný tovar. Spotrebiteľský úver sa poskytuje už od sumy 100€ až do výšky 3320€. K vybaveniu pôžičky potrebujete dva doklady totožnosti, napríklad občiansky preukaz a cestovný pas a pri nákupe nad 663,88€ aj potvrdenie o príjme.

Výhodou je že pri nákupe do 995,82€ vôbec nepotrebujete ručiteľa a spotrebiteľský úver sa dá vybaviť okamžite v každej zmluvnej predajni. Spoločnosť Home Credit začala ponúkať i takzvané pôžičky cez telefón. Jednoducho zavoláte na zákaznícku linku firmy (poprípade vyplníte krátky formulár) a finančný agenti Vám obratom zavolajú naspäť. Po schválení žiadosti môžete získať pôžičku už od 300€ maximálne však 4300€. Za vybavenie pôžičky vôbec nič neplatíte, takisto za jej vedenie a predčasné splatenie. Pre získanie pôžičky musíte mať minimálne 23 rokov a taktiež platný občiansky preukaz.

Ak Vám pôžička od Home Creditu nevyhovuje, skúste sa obrátiť na spoločnosť Provident. Pôžička od Providentu je veľmi dostupná, jednoduchá a rýchla – stačí vyplniť tento online formulár pod článkom a o pôžičku máte požiadané (žiadosť je nezáväzná). Potom Vám zavolá človek z Providentu, ktorý Vám pomôže vybrať správny typ pôžičky na mieru pre Vás.

Čo by ste si mali pozrieť:

Skúsenosti a názory:
2 názory na “Pôžičky Home Credit

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.