Pôžičky Profi Credit

Pôžičky Profi Credit

Spoločnosť Profi Credit je pomerne mladá spoločnosť, ktorá vznikla v roku 2000 za účelom poskytovania pôžičiek. No pomerne rýchlo sa osvedčila, ako kvalitná firma. Za jeden rok mala na svojom konte až 10 000 spokojných zákazníkov. Profi Credit preferuje osobný prístup pri dohadovaní pôžičky, teda osobné stretnutie s jedným z úverových poradcov.

Asi za najlepšiu pôžičku, ktorú Profi Credit ponúka, môžeme považovať takzvanú pôžičku so zábezpekou. Tento úver je určený akejkoľvek fyzickej či právnickej osobe. Pri žiadosti o peniaze nemusíte preukázať výšku vašich príjmov, ale ako ručenie poslúži vaša nehnuteľnosť, ktorá bude dostatočne pokrývať výšku pôžičky. Môžete si požičať už od sumy 1500€ a nastaviť si taktiež dobu splácania, maximálne však 48 mesiacov.

Klienti Profi Credit si dokonca môžu individuálne upraviť spôsob splácania podľa toho, ako im to najviac vyhovuje. Po schválení žiadosti peniaze vyplatí spoločnosť na účet klienta okamžite, teda už do niekoľkých hodín. Najväčšou výhodou je, že túto pôžičku môže získať takmer každý. Alebo vybavenie celej pôžičky Vás nebude stáť ani cent, či klient nie je povinný uvádzať údaje o zamestnávateľovi.

Profi Credit ponúka taktiež pôžičku pre podnikateľov, dokonca aj tým, ktorí majú voči štátu dlh a potrebujú ho splatiť. Výhodnú pôžičku môžu získať aj živnostníci, alebo dôchodcovia. Spoločnosť Profi Credit prednedávnom umožnila svojim zákazníkom i požiadanie o pôžičku pomocou vyplnením formulára, ktorý nájdete na ich internetovej stránke.

Podobnou spoločnosťou ako Profi Credit je aj Provident – o pôžičku od Providentu môžete zažiadať priamo online, stačí vyplniť iba formulár na konci článku. Po odoslaní žiadostí Vás do niekoľkých hodín budú kontaktovať ľudia z Providentu.

Čo by ste si mali pozrieť:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.