Pôžičky Provident

Pôžičky Provident

Keď sa povie „nebanková pôžička“, väčšina ľudí si ihneď vybaví spoločnosť Provident. Táto spoločnosť je aj vďaka televíznym reklamám asi najznámejším poskytovateľom nebankových pôžičiek.

Veľkou výhodou Providentu je rýchlosť, jednoduchosť a dostupnosť. Provident má svojich obchodných zástupcov rozmiestnených po celej republike, ktorí sú ochotní prísť až k Vám domov a pomôcť Vám vybrať správnu pôžičku.

Pôžičku od Providentu môže dostať každý občan Slovenskej republiky, ktorý prekročil osemnásty rok života a má trvalý pobyt na Slovensku. Provident požičia aj „rizikovým“ skupinám, ktorým ostatní poskytovatelia pôžičku poskytnúť nechcú – napríklad mamičkám na materskej dovolenke, alebo dôchodcom.

Ako som spomínal vyššie, pôžička je naozaj rýchla – môžete ju dostať už do 48 hodín od požiadania. Provident má 2 typy pôžičiek – hotovostná na ruku, alebo bezhotovostná na účet.

Oproti veľkým výhodám tu ale je jedna veľká nevýhoda – vysoké úrokové sadzby.

Pokiaľ máte záujem o pôžičku od Providentu, môžete vyplniť tento jednoduchý nezáväzný formulár. Po odoslaní žiadosti Vám do niekoľkých hodín zavolajú ľudia z Providentu, ktorí sa Vám pokúsia pomôcť s vybavením ideálnej pôžičky.

Čo by ste si mali pozrieť:

Skúsenosti a názory:
Názor na “Pôžičky Provident

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.